Umělecká agentura Grino – kouzelník

Služby Umělecké agentury Grino

Již řadu let uspokojujeme požadavky zákazníků, kteří si přejí zajistit kvalitní a cenově přijatelné zábavné a umělecké programy nejrůznějších žánrů. Využíváme osobních kontaktů s předními umělci scény divadelní, hudební, estrádní a varietní, čímž zaručujeme kvalitní zábavu a nevšední uměleckou podívanou.

Požadujete-li umělecké služby či vystoupení umělců, které nezastupujeme přímo, spolupracujeme s několika uměleckými a produkčními agenturami a firmami, které jsou v daném oboru špičkovými odborníky a dodají nám pro Vás umělce profesionální umělce.

Na přání Vám zajistíme vystoupení umělců jako doplnění Vaší kulturně-společenské akce, případně pro Vás sestavíme kompletní umělecký pořad na klíč.

Naše agentura má výhradní zastoupení kouzelníka GRINA, zprostředkujeme Vám však i vystoupení mnoha umělců nejrůznějších žánrů – hudebníků, zpěváků, bavičů, herců, moderátorů, tanečníků, varietních a cirkusových artistů, diskžokejů, věštkyň, hostesek…

Poradenská činnost a doplňkové služby

Kromě umělců Vám nabízíme poradenskou činnost při sestavování scénářů kulturních či společenských akcí. Zajistíme prostory pro konání Vašich akcí, případně Vám pomůžeme s jejich výběrem, dále nabízíme ve spolupráci s bezpečnostní agenturou zajištění pořadatelské a bezpečnostní služby. Akce zajistíme i po technické stránce (ozvučení, světla,…). Nabízíme i další doplňkové služby – např. pyroefekty, zábavné atrakce pro děti (nafukovací hrady, dětské motocykly,…), balonkové i jiné dekorace, profesionální fotografy, kameramany, maskéry, karikaturisty, výtvarníky, choreografy, zvukaře, osvětlovače…

Naší nabídky využila již řada společností, firem i soukromých osob k nejrůznějším příležitostem.

Doufáme, že i Vás nabídka naší agentury zaujme a věříme, že v případě využití našich služeb budete i Vy velmi spokojeni.
Na spolupráci a na brzkou viděnou s Vámi při některém z našich pořadů se těší

Tým umělecké agentury GRINO.