Kouzelnické pořady a vystoupení pro dospělé:

PŘEDSTAVENÍ PRO SPOLEČENSKÉ A KULTURNÍ DOMY, KINOSÁLY, DIVADLA:

 

Grino nabízí komponované estrádní zábavné pořady, do kterých si případně zve i zajímavé hosty dle Vašeho přání i dle Vašich finančních možností (baviče, zpěváky, artisty, tanečnice, ale třeba i astrologa, dietologa,…)

 

FIREMNÍ OSLAVY A AKCE:

Kongresy

– Po dlouhých únavných přednáškách je vystoupení kouzelníka příjemnou relaxací. Grino nabízí pro tyto účely salónní či jevištní programy, sólové či s partnerkou (např. iluze). Doporučujeme i mikromagická vystoupení při rautu. Vystoupení kouzelníka příjemně zpestří volný čas vašich klientů. Programy lze tématicky zaměřit například k prezenaci nového výrobku či služeb firmy.

Firemní večírky a oslavy

– Triky pro tuto příležitost může kouzelník Grino tématicky zaměřit na obor činnosti Vaší firmy. Situace, kdy například paní účetní se v dlaních před zraky diváků rozmnožují peníze, nebo kdy zmizelý předmět kouzelník objeví v rukávu pana ředitele, vyvolají všeobecné veselí, stejně jako když půvabná sekretářka přijde o část spodního prádla. Kouzelník si může pozvat i další umělce jako hosty, případně renomovaného diskžokeje, či hudební skupinu, kteří se postarají o hudbu k tanci až do konce večírku. Tato vystoupení jsme schopni zajistit i po technické stránce (zvuková aparatura, zvukař,…)

Mikulášské a vánoční párty

– kouzelník může při této příležitosti vystupovat ve fraku nebo v ďábelském kostýmu. Stejně jako na firemním večírku může kouzelník vystupovat na pódiu či parketu, případně předvádět mikromagické triky přímo u stolů sedících diváků.

Po dohodě pro Vás můžeme zajistit celou akci na klíč včetně čerta a Mikuláše v exkluzivních kostýmech, dárkových balíčků, hudební produkce, dalších umělců. Můžeme zajistit i ozvučení akce.

 

PŘEDVOLEBNÍ A REKLAMNÍ KAMPANĚ:

Mítinky

– Chcete na svém předvolební mítinku upoutat pozornost co nejvíce návštěvníků a postarat se o super atmosféru? Kouzelník Grino má pro Vás přichystány estrádní vstupy, které určitě nikoho nezklamou přilákají k pódiu nejen děti, ale i jejich rodiče – Vaši cílovou skupinu. Po domluvě lze originálním způsobem vyčarovat Vaše propagační předměty, které může divákům rozdat.

Veletrhy

– Netradiční propagace produktů a služeb jistě každého upoutá. Kouzelník může nejen objevit tajemným způsobem například reklamní předměty Vaší firmy, ale především k Vaší expozici upoutá pozornost návštěvníků veletrhu. Možnosti prezentace výrobků pomocí kouzel s Vámi Grino rád prodiskutuje.

Pro tyto typy akcí po dohodě lze nechat pro kouzelníka zhotovit speciální kostýmy např. v barvách firmy. Rovněž nabízíme možnost využití firemního loga při kouzelnickém představení. Vaše výrobky či katalogy služeb se mohou objevovat, měnit barvu, vznášet se,…

 

SPOLEČENSKÉ AKCE, SOUKROMÉ OSLAVY:

Plesy, šibřinky

– Vystoupení kouzelníka na parketu nebo jevišti je zlatým hřebem každé takové akce ať v průběhu večera nebo jako půlnoční překvapení. Pro tyto příležitosti doporučujeme salónní magii (elegantní vystoupení s hrdličkami, kartami, šátky,….), ale zejména iluze (Bedna smrti,…) Akce též zajišťujeme i na klíč od moderátorů přes kapely až po dekorace sálu (květinové, balonkové).

Městské slavnosti

– pouťové či posvícenské, oslavy Dne dětí, Velikonoční slavnosti, oslavy Adventu a vánoc

Vernisáže

– Krátké zábavné kouzelnické vystoupení na začátku vernisáže se stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny hosty. Lze rovněž doplnit o mikromagii mezi hosty.

Pořady pro seniory

– Klasická kouzelnická vystoupení jsou kromě mluveného slova doprovázena i nestárnoucími melodiemi a vzpomínkami na umělce, se kterými kouzelník Grino měl tu čest vystupovat. Do pořadu lze přizvat i speciálního hosta, např. hudebního klauna Karla Deyla (mistra šéfkuchaře, který dovede zahrát na nádobí, na které si jen vzpomenete, ale také na pilu), Boju Šulce (loutkoherce, dlouholetého „vodiče“ Hurvínka V divadle S+H, žáka profesora Josefa Skupy), Romanu (tanečnici orientálních tanců s hady), řadu zpěváků a umělců nejrůznějších žánrů.

Narozeninové párty

– Slavíte narozeniny a chcete hosty své oslavy pobavit? Nebo někdo z Vašich přátel slaví narozeniny a Vy mu chcete dát originální dárek? Pozvěte kouzelníka. Kouzelník si vezme oslavence ke spolupráci a úžasně pobaví celou společnost. Chcete-li předat oslavenci nějaký věcný dárek, udělejte to originálním způsobem. Po předchozí dohodě může kouzelník Grino tento dárek zajímavým způsobem vykouzlit nebo s ním předvést nějaké kouzlo. Vystoupení kouzelníka Grina je plné napětí i humoru.

Svatby

– Chcete po slavnostním svatebním obědě rozpoutat mezi svatebčany nenucenou zábavu? Veselé kouzelnické vystoupení je pro tuto příležitost přímo stvořeno, diváci vždy po představení začnou spontánně diskutovat o tom, jak asi byl který trik proveden. Grino kouzlí s bílými hrdličkami, které jsou symboly lásky. Rovněž může být zařazen fantastický trik REX se snubním prstenem a mnoho dalších kouzel.